• Rastlinkáreň
  • Kontaktujte nás
    0908 934 680
    Po - Pia: 9:00 - 15:00
  • Môj profil
  • 3 ks
    za 98.36 €

Vyberte si jedinečné kvety podľa vášho vkusu

Najkrajšie kvety do vašej záhrady, na balkón či na terasu. Letničky, trvalky, balkónovky, jednoročky alebo voňavá exotika. To všetko nájdete v našej širokej ponuke. Kvety sú radosť. Kým jedni ich pestujú ako okrasu do svojich príbytkov, iných teší práve samotný proces pestovania. Či už kvety pestujete na záhradke alebo v interiéroch, zakaždým vám prinesú harmóniu, relax a samozrejme radosť, ktorá sa s kvetmi viaže už od nepamäti.

Našu ponuku kvetov sme zostavili tak, aby si z nej vybral naozaj každý. V prehľadne rozdelených kategóriách nájdete letničky, dvojročky, trvalky, balkónovky, skalničky, cibuľoviny či izbové kvety a popínavé kvety. Ponuka je naozaj široká. Vami vybrané kvety stačí na našom e-shope vložiť do nákupného košíka v požadovanom množstve a my vám ich doručíme priamo na vašu adresu poštou, DPD alebo kuriérom. Okrem ponuky kvetov u nás nájdete aj ďalšie jedinečné rastliny, ako napríklad bylinkysukulenty. Ponúkame vám tiež listnaté stromy, ihličnaté stromy či dokonca palmy a rôzne ďalšie rastliny.

Ponúkame vám kvalitné kvety do interiérov aj do exteriérov

V našej ponuke nájdete kvety do interiérov aj do exteriérov. Kým v interiéroch kvety vytvárajú jedinečnú atmosféru a krásne ich zútulnia, tak exteriérom dodajú eleganciu a zaujímavý vzhľad. Kvety je možne rôzne kombinovať. Či už podľa farieb alebo typov či veľkostí. Kým pre interiéry sú vhodné skôr menšie a nenápadnejšie kvetiny, v exteriérom sa skvele vynímajú kombinácie kvetín rôznych veľkostí či kombinácie kvetov s inými rastlinami, krami a trávami.

Samozrejme, nápaditosti a kreativite sa medze nekladú. Aj preto by ste mali výber kvetov prispôsobiť vašim preferenciám a vášmu vkusu. Kvety by vám mali robiť radosť a každý deň vyčariť úsmev na tvári. O to všetko sa postará naša ponuka kvetov, do ktorej stačí nahliadnuť a my vám garantujeme, že v nej nájdete kvety do interiérov aj kvety do exteriérov, ktoré ulahodia vášmu vkusu.

Aké kombinácie kvetov si zvoliť?

Neviete ako kvety správe nakombinovať? Obráťte sa na náš zákaznícky servis, kde vám ochotne podáme pomocnú ruku. Kvetom, ich vysádzaniu, pestovaniu či starostlivosti o kvety dobre rozumieme. Pomôžeme vám s výberom kvetín do vašej záhrady aj do parkov, na verejné priestranstvá alebo na akékoľvek iné miesta, ktoré chcete skrášliť kvetinami.

Zakaždým sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu u nás zakúpených kvetov. Či už semiačka, cibuľky alebo priesady, všetky nami ponúkané kvety pravidelne kontrolujeme tak, aby sme vám, našim zákazníkom, dokázali ponúknuť vždy kvety, ktoré vám budú robiť radosť dlhé roky. Vieme, že spokojní zákazníci sa k nám radi vrátia. Kvalita a profesionálny prístup sú preto u nás samozrejmosťou.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.