• Rastlinkáreň
  • Kontaktujte nás
    0908 934 680
    Po - Pia: 9:00 - 15:00
  • Môj profil
  • 1 ks
    za 21.99 €
 Novinky
Rastlinky

Rastlinky, ktoré sú v našom eshope dostupné od určitého dátumu je možné si objednať ešte pred ich dostupnosťou. Pri následnom dodaní budete uprednostnení pred ostatnými objednávkami.


Zľavy a zvýhodnený predaj

Registrovaným zákazníkom poskytujeme rôzne druhy zliav. Zaregistrujte sa v našom eshope a my Vám budeme posielať naše zľavy.


Rastlinky v eshope

Sortiment rastliniek, ktoré nájdete v našom eshope je každý deň dopĺňaný o nové druhy. V prípade, že sa v našom eshope zaregistrujete, budeme Vám na Váš email posielať informácie o nových produktoch.


Spustenie portálu Rastlinkáreň

Vážení zákazníci, portál Rastlinkáreň bol spustený.

Kontakt

Kontaktovať nás môžete na telefónnom čísle, emailom, cez kontaktný formulár alebo využiť online chat priamo na stránke prípadne cez sociálne siete. Radi Vás privítame aj na našej adrese.

Tešíme sa na spoluprácu

Fakturačná adresa

DENEBOLA, s.r.o.
Hviezdoslavova 24
962 31 Sliač

Kontaktné informácie

tel.: 0908 934 680
mob.: +421 908 934 680
mikusinec@denebola.sk

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica oddiel Sro, vložka č. 28187/S. Nie sme registrovaným platcom DPH

O nás

Naša spoločnosť sa venuje pestovaniu a následnému predaju okrasných rastlín ako ak okresných tropických rastlín vrátane predaja semien. Vďaka vlastným priestorom určeným na pestovanie rastlín ako aj vysoko odbornému prístupu Vám dokážeme ponúknuť kvalitné okrasné rastliny.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.