• Rastlinkáreň
  • Kontaktujte nás
    0908 934 680
    Po - Pia: 9:00 - 15:00
  • Môj profil
  • 1 ks
    za 21.99 €
 Akciový tovar

Muškát krúžkovaný - biely

Muškát krúžkovaný - biely
Obľúbená trvalka. Uplatní sa ako balkónová rastlina na pestovanie v nádobách, okenných debničkách aj k výsadbe na záhony.
ID produktu
1000040
3.99 €Cena / 1 ks
vypredané

Muškát tvorí veľké guľovité súkvetia ružovej, červenej a bielej farby. Poloplné kvety rastú na pevných vzpriamených stonkách a vytvárajú krásny kontrast k tmavo zeleným listom. Muškát veľmi dobre rozvetvuje. Vyznačuje sa vzpriameným vzrastom a veľmi skorým a bohatým kvitnutím. Kvety majú žiarivé farby a tvoria veľké guľovité súkvetia.

Návod na pestovanie: pestujeme na slnečnom mieste, aby bohato kvitli celé leto. Pri výsadbe používame substrát na balkónové rastliny. Muškáty vyžadujú pravidelnú, ale primeranú zálievku a hnojenie minimálne raz za týždeň hnojivom na balkónové rastliny. Sú citlivé na premočenie substrátu, preto ich polievame, až keď je substrát suchý. Odkvitnuté kvety odstraňujeme.. Prezimuje na svetlom mieste pri teplote min. 5 – 10 °C. 

 Špecifikácia
Farba kvetu:biela
Stanovisko:slnečné
Kvitnutie:máj až september
Výška:50 cm
Odolnosť:citlivá na mráz
Veľkosť pri dodaní:min. 20 cm
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.